جستجو در پایگاه اینترنتی کنگره مدیریت
Loading
اخبار روز
بهره وری سازمان های دولتی

بهره وري سازمانهاي دولتی هر کشور، یکی از مهمترین مؤلفه هاي توسعۀ آن کشور محسوب میشود.


ادامه مطلب ...

روش های تحقیق در بازار وتفاوت آن با تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی می‌تواند برای یک کسب‌وکار مشخص کند که چه محصولات یا خدمات جدیدی ممکن است سودآور باشند 


ادامه مطلب ...

استراتژی بازار محوری

در اين مقاله ضمن بررسي ابعاد استراتژي بازار محوري به رابطه ي آن با اهداف بازاريابي توجه شده است . 


ادامه مطلب ...

مدیریت انتقال تکنولوژی

اهميت تكنولوژي به عنوان عامل اصلي و موتور توسعه اقتصادي در جهان امروزمشخص است . تكنولوژي در دامان دانش پرورش مي يابد.


ادامه مطلب ...

بالاخره استانداری مازندران، مدیرکل مدیریت بحران دارد یا خیر؟

26 اسفند 1393

استعفای رستم زرودی مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران خبری بود که در اوایل اسفندماه در بسیاری از رسانه‌های استان منتشر شد، اما تا اکنون هیچ خبری از سوی استاندار مبنی بر قبول استعفا و یا رد آن اعلام نشده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، رستم زرودی، مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران، استعفای خود را زمانی که استاندار در سفر هیئت تجاری استراخان روسیه حضور داشت به استانداری تقدیم و خود را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی آماده کرد.

در حدود سه هفته‌ای که زرودی از این سمت استعفا کرده، هیچ گزینه‌ای برای تصدی این پست معرفی نشده و با توجه به حادثه‌خیز بودن مازندران، معرفی به موقع جایگزین زرودی، قبول یا عدم قبول استعفای وی توسط استاندار نیز می‌تواند راه‌گشا باشد.

در هفته گذشته خبر پیدا شدن شی نورانی در آسمان غرب تا شرق مازندران، مسئله‌ای بود تا رسانه‌های استان، در نخستین تماس و ارتباط به سمت مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران رهنمون شوند، اما در تماس‌ها و ارتباطات، کسی نبود که به‌طور رسمی پاسخ‌گو باشد و ظاهراً جناب زرودی با وجود استعفا از این مسئولیت، به‌صورت غیررسمی در حوادث به این اداره‎کل کمک می‎کند و به‌نوعی در این زمینه دستی در آتش دارد و مدیریت می‎کند اما به‎طور رسمی، نمی‌تواند پاسخی به رسانه‎ها بدهد.

در مسئله رانش زمین در منطقه جواهرده رامسر، بارش شدید باران و مشکلات ناشی از آن و آخرین بار نیز مشاهده شی نورانی در آسمان مازندران، این مدیر دوستانه به استان و استاندار مازندران کمک می‌کند.

در مراجعه به سایت استانداری مازندران نیز در بخش معرفی مدیران ستادی استان نیز همچنان رستم زرودی به‎عنوان مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران عهده‌دار این سمت است که این مسئله ابهام ایجاد کرده است.


1196
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
عضویت در خبرنامه همایش

مرکز همایش