جستجو در پایگاه اینترنتی کنگره مدیریت
Loading
اخبار روز
بهره وری سازمان های دولتی

بهره وري سازمانهاي دولتی هر کشور، یکی از مهمترین مؤلفه هاي توسعۀ آن کشور محسوب میشود.


ادامه مطلب ...

روش های تحقیق در بازار وتفاوت آن با تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی می‌تواند برای یک کسب‌وکار مشخص کند که چه محصولات یا خدمات جدیدی ممکن است سودآور باشند 


ادامه مطلب ...

استراتژی بازار محوری

در اين مقاله ضمن بررسي ابعاد استراتژي بازار محوري به رابطه ي آن با اهداف بازاريابي توجه شده است . 


ادامه مطلب ...

مدیریت انتقال تکنولوژی

اهميت تكنولوژي به عنوان عامل اصلي و موتور توسعه اقتصادي در جهان امروزمشخص است . تكنولوژي در دامان دانش پرورش مي يابد.


ادامه مطلب ...

تغییرات اساسی در کنکور دکتری مدیریت PhD

6 فروردین 1394

سایت  دکتری مدیریت : ۱- گزینش نهایی در این آزمون بر اساس ۳۰% نمره آزمون و ۷۰% نمره مصاحبه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی انجام خواهد شد ( که 20% در اختیار اساتید هستش و 50% سوابق تحصیلی … )

۲-آزمون منحصراٌ در یک نوبت (یک جلسه)در روز جمعه مورخ ۱۶/۱۲/۹۲ برگزار خواهد شد و داوطلبان می‌بایست به کلیه دروس (زبان خارجی، استعداد تحصیلی و دروس تخصصی) در همین نوبت پاسخگویی نمایند. ۳- ضریب آزمون درس زبان خارجی در کلیه گروههای آزمایشی یک (۱) می‌باشد.

۳-آزمون دروس امتحانی به صورت تستی بوده و کلیه دروس دارای نمره منفی می باشد.

۴-با توجه به تأثیر ۲۰ درصدی معدل دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد در محاسبه نمره کل آزمون کتبی اکیداً توصیه می‌گردد که داوطلبان، معدل دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را با توجه به بند «س» قسمت تعاریف در دفترچه راهنما با دقت درج نمایند. شایان ذکر است معدل‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد تراز شده و میانگین وزنی آنها تأثیر بیست درصدی در نمره کل آزمون کتبی داوطلبان خواهد داشت.

متن اطلاعیه

سایت دکتری مدیریت به نقل از سازمان سنجش آموزش کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۳ می رساند که ثبت نام برای شرکت در آزمون مذکور از طریق سایت این سازمان از روز سه شنبه ۰۵/۹/۹۲ آغاز و در روز دوشنبه ۱۱/۹/۹۲ پایان می‌پذیرد. لذا کلیه داوطلبان متقاضی که دارای شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام این آزمون می باشند، ( دفترچه راهنما از ساعت ۱۸ روز شنبه ۲/۹/۹۲ بر روی سایت سازمان قرار خواهد گرفت ) می‌توانند در آزمون مذکور ثبت نام و شرکت نمایند.

شرایط ثبت نام

الف) ثبت‌ نام برای آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۳ در محدوده زمانی ۵/۹/۹۲ الی ۱۱/۹/۹۲ صورت خواهد گرفت.
ب) هر داوطلب ‌بر اساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند منحصرا” در یک کدرشته‌ امتحانی متناسب با مدرک فارغ التحصیلی(بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنما) ‌ ثبت‌نام‌ و در آزمون‌ مربوط شرکت‌ نماید.
ج) داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما شخصاً به سایت این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org به ‌منظور ثبت‌نام‌، مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌ نامی اینترنتی اقدام نمایند.

د) برای ثبت‌نام‌ در آزمون ‌سال ۱۳۹۳، اقدامات ذیل بایستی صورت پذیرد:
1- مراجعه به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org
2- دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره ۱) از سایت سازمان.
3- آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت‌نام.
4- پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت رمز ورود برای ثبت نام :

با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌ نام بصورت اینترنتی انجام می‌گیرد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال می باشد با مراجعه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۳۱۵٫۰۰۰ (سیصد و پانزده هزار) ریال به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون یک کدرشته امتحانی، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

تبصره: به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای پرداخت هزینه ثبت‌نام لینک پرداخت هزینه از روز شنبه مورخ ۲/۹/۹۲ در سایت این سازمان فعال شده و داوطلبان می‌توانند از این تاریخ نسبت به پرداخت هزینه ثبت‌نام اقدام نمایند.

هـ‍ ) تذکرات‌ مهم
۱- مندرجات فرم تقاضانامه باید دقیق و صادقانه تکمیل شود.
۲- مسئولیت‌ صحت‌ کلیه‌ مندرجات‌ تکمیل‌ شده‌ (مندرجات‌ فرم‌ تقاضانامه) به‌ عهده‌ داوطلب‌ خواهد بود.
۳- پس از پایان مهلت مرحله ویرایش اطلاعات تقاضانامه (۵/۹/۹۲ لغایت ۱۳/۹/۹۲)، اعمال هیچگونه تغییری در مندرجات فرم‌ تقاضانامه‌ ثبت‌نام امکان‌پذیر نمی‌باشد، بنابر این‌ داوطلب‌ باید در زمان تکمیل اطلاعات تقاضانامه نهایت دقت را بکار گیرد.

۴- هر زمان‌ مشخص‌ شود که‌ داوطلب،‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ یا واجد یکی‌ از شرایط و ضوابط مندرج‌ در دفترچه‌ راهنما نمی‌باشد، در هر مرحله‌ای‌ از آزمون‌ (ثبت‌نام‌، شرکت‌ در آزمون‌، پذیرفته‌شدن‌، حین‌ تحصیل‌ در دانشگاه ‌و …) محروم‌ خواهد شد.

دستورالعمل و نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی

به داوطلبان توصیه می شود مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام ،ابتدا فرم پیش نویس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذکور را تکمیل نموده و سپس بر اساس فرم پیش نویس با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمایند.ضمناً راهنمای جامع نحوه تکمیل فرم در برنامه نرم افزاری ثبت نام اینترنتی موجود است و داوطلبان برای کسب اطلاع بیشتر می توانند به این راهنما مراجعه نمایند.ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمایند.بدیهی است در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در موارد قید شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارک داوطلب ، در صورت پذیرفته شدن در آزمون قبولی وی (کان لم یکن) تلقی شده و از ادامه تحصیل داوطلب جلوگیری خواهد شد.

زمان توزیع کارت ،برگزاری و محل آزمون Time cards, holding the test site

بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۳ در روز جمعه مورخ ۱۶/۱۲/۹۲ برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه شنبه مورخ ۱۳/۱۲/۹۲ لغایت روز پنجشنبه مورخ ۱۵/۱۲/۹۲ با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه و راهنمای شرکت در آزمون اقدام نمایند.محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در تقاضانامه تعیین می گردد.لذا مقتضی است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره ۲ دفترچه راهنمای ثبت نام و درج کد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمایند.

اعلام نتایج Announcement of results

۱- نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در دهه سوم فروردین ماه ۱۳۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد.

۲- انتخاب رشته محلهای تحصیلی برای آندسته از داوطلبانی که بر اساس نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته می شوند منحصرا” از طریق سایت سازمان در نیمه اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ صورت خواهد گرفت.

۳- معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محلهای تحصیلی برای شرکت در مصاحبه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی با توجه به کد رشته محلهای انتخابی و نمرات آزمون در نیمه دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ از طریق سایت سازمان بصورت کارنامه منتشر خواهد شد.

۴- فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون در نیمه اول شهریور ماه ۱۳۹۳ بر روی سایت سازمان قرار می گیرد.

 


1220
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
عضویت در خبرنامه همایش

مرکز همایش