جستجو در پایگاه اینترنتی کنگره مدیریت
Loading
اخبار روز
بهره وری سازمان های دولتی

بهره وري سازمانهاي دولتی هر کشور، یکی از مهمترین مؤلفه هاي توسعۀ آن کشور محسوب میشود.


ادامه مطلب ...

روش های تحقیق در بازار وتفاوت آن با تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی می‌تواند برای یک کسب‌وکار مشخص کند که چه محصولات یا خدمات جدیدی ممکن است سودآور باشند 


ادامه مطلب ...

استراتژی بازار محوری

در اين مقاله ضمن بررسي ابعاد استراتژي بازار محوري به رابطه ي آن با اهداف بازاريابي توجه شده است . 


ادامه مطلب ...

مدیریت انتقال تکنولوژی

اهميت تكنولوژي به عنوان عامل اصلي و موتور توسعه اقتصادي در جهان امروزمشخص است . تكنولوژي در دامان دانش پرورش مي يابد.


ادامه مطلب ...

گزارشات مربوط به مدیران چندین مرتبه در سازمان بازرسی بررسی می شود

27 اردیبهشت 1394

شیراز – رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: در گزارشات مربوط به مدیران چندین مرتبه نظارت و بررسی انجام و سپس آن را به مراجع مربوطه ارائه می کنیم به همین دلیل حضور یک قاضی در هیئت بدوی را لازم می دانیم.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر سراج ظهر یکشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل بازرسی استان فارس با بیان اینکه مدیران اجازه ندهند که ویروس به داخل مجموعه نفوذ کند، تاکید کرد: اگر ویروسی به داخل یک مجموعه و دستگاه وارد شد به طور حتم دیگران را نیز گرفتار می کند به همین دلیل ما مدیری می خواهیم که مسئول باشد نه رئیس.

وی با اشاره به اینکه در تخلفات یک نفر به تنهایی شرکت ندارد افزود: همگان باید بدانند که ما با یک مباشر به تنهایی برخورد نمی کنیم بلکه با معاونان و مشاوران نیز برخورد خواهیم کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: اگر میلیاردها تومان پول این کشور از یک بانک به شرکت یا دیگر جایی انتقال داده شود یک نفر مسئول نیست بلکه شریک، معاون و مشاور نیز داشته که با آنها نیز برخورد خواهیم کرد.

سراج در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه با همکاری هر سه قوه با کسانی که خون ملت را می مکند برخورد می کنیم، گفت: سال گذشته تمرکز ما بر مباحث فرهنگ و اقتصاد بود و در سال جاری نیز این راه ادامه دارد که با همدلی و همزبانی به موفقیت بیشتر دست پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: بنا داریم در سال جاری فرامین مقام معظم رهبری را بیش از گذشته اجرایی کنیم و در این راه خوشبختانه هر سه قوه همکاری لازم را دارند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور یادآور شد: در بحث اقتصاد مقاومتی ۲۴ کارگروه ویژه تشکیل داده و گزارش مربوط به اقتصاد مقاومتی را نیز تنظیم و ارائه کردیم.

سراج تاکید کرد: بحث محیط زیست نیز از جانب مقام معظم رهبری مطرح شده که بند چهار این بخشنامه به سازمان بازرسی مربوط می شود و ما نیز با تمام توان آن را اجرایی می کنیم.

وی با بیان اینکه تمامی گزارشات مربوط به مدیران چندین مرتبه بررسی می شود، گفت: در خصوص گزارشات چندین مرتبه نظارت و بررسی انجام و سپس آن را به مراجع مربوطه ارائه می کنیم به همین دلیل درخواست کردیم که در هیئت بدوی یک قاضی حضور داشته باشد که این کار امروز در حال انجام است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: امسال جمهوری اسلامی ایران در بحث "تی آی" هشت رتبه ارتقا پیدا کرده اما که برای رسیدن به جایگاه مناسب باید بیش از گذشته تلاش کنیم

منبع :  mehrnews


1512
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
عضویت در خبرنامه همایش

مرکز همایش