جستجو در پایگاه اینترنتی کنگره مدیریت
Loading
اخبار روز
بهره وری سازمان های دولتی

بهره وري سازمانهاي دولتی هر کشور، یکی از مهمترین مؤلفه هاي توسعۀ آن کشور محسوب میشود.


ادامه مطلب ...

روش های تحقیق در بازار وتفاوت آن با تحقیقات بازاریابی

تحقیقات بازاریابی می‌تواند برای یک کسب‌وکار مشخص کند که چه محصولات یا خدمات جدیدی ممکن است سودآور باشند 


ادامه مطلب ...

استراتژی بازار محوری

در اين مقاله ضمن بررسي ابعاد استراتژي بازار محوري به رابطه ي آن با اهداف بازاريابي توجه شده است . 


ادامه مطلب ...

مدیریت انتقال تکنولوژی

اهميت تكنولوژي به عنوان عامل اصلي و موتور توسعه اقتصادي در جهان امروزمشخص است . تكنولوژي در دامان دانش پرورش مي يابد.


ادامه مطلب ...

ایران برخوردار از رتبه 108 کسب وکاردر جهان

21 شهریور 1395

حسینعلی امیری شامگاه پنجشنبه در مراسم افتتاح کارخانه فولاد کاران افق ابهر، با اشاره به تلاش دولت برای بهبود فضای کسب و کار، اظهار کرد


کنگره بین المللی جامع مدیریت ایران با محوریت مدیریت مالی و سازمان های اقتصادی، مدیریت در شرایط تحریم اقتصادی،در سال جاری در تهران برگزار می گردد، به گزارش واحد پژوهش این کنگره: ایران با برخورداری از رتبه 108 فضای کسب و کار در جهان، تلاش دارد این رتبه را به زیر 100 برساند.

حسینعلی امیری شامگاه پنجشنبه در مراسم افتتاح کارخانه فولاد کاران افق ابهر، با اشاره به تلاش دولت برای بهبود فضای کسب و کار، اظهار کرد: تدابیر مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری در جهت رونق اقتصادی، سرمایه گذاری، اشتغال و کارآفرینی با تکیه بر منابع و نیروی انسانی داخلی است.

وی با اشاره به بهبود فضای کسب و کار کشور، ادامه داد: بیش از هفت هزار و 500 واحد تولیدی تعطیل، راه اندازی شد و در هفته دولت نیز شاهد گشایش واحدهای صنعتی جدید هستیم.

امیری گفت: رتبه فضای کسب و کار کشور از 153 به 108 رسیده است که با تفکر ایرانی و اسلامی و تکیه بر نیروهای متخصص داخلی رتبه فضای کسب و کار ایران باید به زیر 100 برسد.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری با اشاره به کاهش اخیر ارزش پول برخی کشورها، تصریح کرد: با تدابیر تیم اقتصادی دولت، ایران در این زمینه با مشکلی مواجه نشد.

امیری گفت: با اجرایی شدن تدریجی برنامه های 1+5 وضعیت فروش نفت، تجارت، تبادلات بانکی و دیگر مشکلات مرتبط با این زمینه رفع می شود.

وی یادآور شد: بخش عمده تلاش دولت رونق اقتصادی، کارآفرینی و اشتغال بوده که عنصر اصلی دست یافتن به این مهم حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان است.

امیری خاطرنشان کرد: دولت ها تاجر و کارخانه دار خوبی نبوده اند و کارخانه هایی که توسط دولت اداره می شوند بهره وری بالایی ندارند به همین دلیل باید از مشارکت بخش خصوصی در تولید و ایجاد اشتغال حمایت کرد.

وی تاکید کرد: طی 3 سال گذشته به همت دولت تدبیر و امید تورم 47 درصدی مهار شده و رشد اقتصادی کشور به 4/4 رسیده است.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری با اشاره به قابلیت های ویژه استان زنجان در زمینه راه ها و قرار گرفتن در مسیرهای اصلی ترانزیتی بیان کرد: امید است استان زنجان نسبت به قبل شتاب توسعه ای بیشتری بگیرد.

امیری با اشاره به اشتغالزایی کارخانه فولادکاران افق، افزود: این کارخانه با اشتغالزایی مستقیم برای 250 نفر و یک هزارو 500 نفر غیرمستقیم، زندگی افراد بسیاری را نجات داده است.

محصول تولیدی شرکت نورد فولادکاران ابهر انواع میلگرد A3 و مفتول آلیاژی (SWRY11) است که جزء مواد اولیه الکترود جوشکاری و سیم جوشکاری محسوب می شود.

برای راه اندازی این شرکت بالغ بر یک هزارو 200میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.منبع/ایرنا

از کلیه علاقه مندان دعوت می شود تا جهت آشنایی با اهداف کنگره مدیریت جامع وارسال مقالات علمی پژوهشی خود، لینک های مربوطه را کلیک نمایند.

برچسب ها : همایش مدیریت ، همایش بین المللی مدیریت جامع ، معرفی همایش مدیریت جامع، گواهی مدیریت ، گواهی نامه همایش مدیریت، کنگره بین المللی مدیریت ، کنفرانس بین المللی مدیریت ، همایش بین المللی مدیریت، مدیریت مالی، مدیریت مالی و سازمان های اقتصادی، مالیات و مدیریت درآمد، مدیریت بودجه، بودجه بندی، ، نمایه شدن مقاله مدیریت ، نمایه شدن مقالات مدیریت ، ارسال گواهی نامه مدیریت، دریافت گواهی پیش از موعد مدیریت جامع ، هیات علمی مدیریت، گواهی پذیرش مقاله مدیریت ، گواه پذیرش مقالات مدیریت، اساتیدمدیریت ، پژوهشگران مدیریت ،درباره مقاله مدیریت


823
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
عضویت در خبرنامه همایش

مرکز همایش